Afișez toate cele 18 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 20W (18)
20W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,30 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,30 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
103,71 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED cu senzor Cip SAMSUNG Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
130,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 4000K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
125,80 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
130,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
125,80 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED Reîncărcabil Cip SAMSUNG USB + SOS Funcție IP44 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
319,00 lei| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru, Verde |
| Rata IP | IP44 |
20W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG G2 Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
75,24 lei| Greutate | 0,42 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD G2 E-Series Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
42,71 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD G2 E-Series Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD G2 E-Series Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
42,71 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Magnetică Lineară LED 20W SMD Neagră IP20 24V 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
365,00 lei| Greutate | 1,123 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Proiector LED 20W Bluetooth Corp Alb RGB + Lumină Rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
143,70 lei| Greutate | 0,504 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 20W Cip SAMSUNG SMD Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
66,10 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 20W Cip SAMSUNG SMD Corp Gri 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
70,16 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 20W cu senzor WIFI Smart 3in1 Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
În stoc
168,80 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













