Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 40W (7)
40W LED COB Downlight cu Reflector A++ Rotund 4500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
226,70 lei| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4200 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
40W LED COB Downlight cu Reflector A++ Rotund 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
226,70 lei| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4200 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Lampă lineară Suspendată 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
754,70 lei| Greutate | 3,55 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Lampă lineară Suspendată 3 in 1 Corp negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
754,70 lei| Greutate | 3,55 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Panel 1200×300 mm Backlit 140Lm/W 6500K 6Buc/SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
943,40 lei| Greutate | 1,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 100° |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Lineară LED SAMSUNG 40W Aplicat Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
590,10 lei| Greutate | 2,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Aplicată Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
590,10 lei| Greutate | 2,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













