Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 100W (7)
100W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
116,93 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
100W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
116,93 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
100W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
105,20 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
105,20 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Sradală Cip SAMSUNG Senzor 100W 6400K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
547,50 lei| Greutate | 2,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 12000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG 100W 6500K 110 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
478,20 lei| Greutate | 2,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 11000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |













