Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 200W (3)
200W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG G2 Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
421,97 lei| Greutate | 3,79 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 16500 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG G2 Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
379,70 lei| Greutate | 4,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 16500 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED SMD Corp Negru 4000K 185 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.047,50 lei| Greutate | 4,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 37000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













