Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 5W (3)
5W Lumină de Perete LED Corp Alb IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,20 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 568 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
Lampă LED 5W Corp Alb IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,20 lei| Greutate | 0,67 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
Spot LED GU10 Ramă Corp Alb 6400K 3pcs/Pachet
Evaluat la 0 din 5
În stoc
100,66 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













