Afișez toate cele 6 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 40W (6)
40W LED Panel 1200×300 mm Backlit 140Lm/W 4000K 6Buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
943,40 lei| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
40W Panou LED Cip SAMSUNG 1200×300 mm 2in1 4000K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.137,80 lei| Greutate | 2,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4400 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
40W Panou LED Cip SAMSUNG 1200×300 mm 2in1 6500K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.137,80 lei| Greutate | 2,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
LED Panel 40W 600 x 600 mm 6400K Incl Driver 6PCS/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.059,60 lei| Greutate | 2,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4950 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
Panel LED 40W 600 x 600 mm 4500K Driver Inclus 6BUC/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.059,60 lei| Greutate | 2,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4950 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
Panou LED 40W Sursa PHILIPS 600x600mm Backlit 120lm/W 6500K 10BUC/SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
946,60 lei| Greutate | 1,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |













