Afișez toate cele 5 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 6W (5)
Lampă LED 6W Rotundă Corp Negru IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
262,50 lei| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
Lampă LED 6W Rotundă Corp Negru IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
262,50 lei| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
LED Spotlight Cip SAMSUNG GU10 6W Plastic Lentilă 110° Dimabil 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,25 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 445 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip SAMSUNG GU10 6W Ripple Plastic 110°D 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
19,32 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 445 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip SAMSUNG GU10 6W Ripple Plastic 110°D 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,25 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 445 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













