Afișez 1 - 24 din 30 de rezultate
100W LED Lampă Stradală 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
288,20 lei| Greutate | 1,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Lampă Stradală cu Adaptor 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 1,41 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Lampă Stradală cu Adaptor 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 1,41 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Proiector Cip SAMSUNG Corp Negru 6500K Super Bright 135lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 11480 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG 1m de Cablu Corp Alb Sticlă Frosted Gri 4000K 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 1,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG 1m de Cablu Corp Negru Sticlă Frosted Gri 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
178,40 lei| Greutate | 1,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED Cip CREE Corp Alb Sticlă Gri 4000K 135lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
302,30 lei| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,6 × 4,7 × 33,3 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 27000 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED Cip CREE Corp Alb Sticlă Gri 6500K 135lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
302,30 lei| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,6 × 4,7 × 33,3 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 27000 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG PRO-S Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
42,71 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
200W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG 1m Cablu Corp Negru Sticla Gri 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 3,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 17540 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG PRO-S Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
75,24 lei| Greutate | 0,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
20W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG PRO-S Corp Gri 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
75,24 lei| Greutate | 0,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
300W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG PRO-S Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
828,70 lei| Greutate | 4,69 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 300W |
| Flux luminos (lm) | 26390 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Lampă Stradală Adaptor de Fixare 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,90 lei| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2505 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Lampă Stradală Adaptor de Fixare 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,90 lei| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2505 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG PRO-S Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,70 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2505 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Lampă Stradală cu Adaptor 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Lampă Stradală cu Adaptor 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG 1m de Cablu Corp Alb Sticlă Gri 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,50 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG 1m de Cablu Corp Alb Sticlă Gri 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
136,80 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG 1m de Cablu Corp Negru Sticlă Gri 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,59 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG – 150W 6500K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
773,00 lei| Greutate | 2,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 150W |
| Flux luminos (lm) | 17220 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













