Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 2W (4)
2W LED Lumină de Perete Solară Cip SAMSUNG Corp Gri 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
407,10 lei| Greutate | 1,74 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Solară țăruș 2W LED Cip SAMSUNG Gri 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
379,70 lei| Greutate | 1,698 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lapă Solară Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 90 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lapă Solară Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 90 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













