Afișez toate cele 3 rezultate
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 120W 4000K 302Z+ Clasa II Tipul 3M Inventonics 0-10V
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 8,503 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 120W |
| Flux luminos (lm) | 15600 lm |
| Unghi | 150×80° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 160W 4000K 302Z+ Clasa II Tipul 3M Inventonics 0-10V
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 11,372 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 160W |
| Flux luminos (lm) | 20800 lm |
| Unghi | 150×80° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 200W 4000K 302Z+ Clasa II Tipul 3M Inventonics 0-10V
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 11,372 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 26000 lm |
| Unghi | 150×80° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Termovoltaice
