Afișez toate cele 5 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 12W (5)
12W LED Lumină de Perete Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină de Perete Corp Alb IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină de Perete Corp Gri IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
171,60 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Perete Corp Gri IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Perete Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Negru |













