Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 10W (3)
10W LED Pendul Orizontal Designer
Evaluat la 0 din 5
În stoc
612,90 lei| Greutate | 1,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru, Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W Oglindă cu Lumină LED Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1530 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W Oglindă cu Lumină LED Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1530 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













