Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 3W (4)
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Dimabilă cu Touch Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 80 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Dimabilă cu Touch Corp Gri 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 70 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Dimabilă cu Touch Corp Gri 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 80 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Dimabilă cu Touch Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,10 lei| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |













