Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 4.8W (4)
Bec LED 4.5W E14 Lumănare Smart RGB WW CW Compatibil Amazon Alexa & Google Home Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57,96 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, Alb cald, Alb rece |
| Temperatura culorii | RGB+WW CW |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4.8W E14 P45 Control RF RGB + 3000K Dimabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
32,54 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, Alb cald |
| Temperatura culorii | RGB+3000K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 470 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4.8W E14 P45 RGB+WW+CW Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
În stoc
49,82 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+2700K-6500K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED Luminare 4.8W E14 Control RF RGB + 4000K Dimabil
Evaluat la 0 din 5
În stoc
31,52 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, Neutră |
| Temperatura culorii | RGB, 4000K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 470 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













