Afișez toate cele 8 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 2W (8)
2W Lampă de Masă Corp Alb IP54 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
2W Lampă de Masă LED (Baterie 4400mA) IP54 Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
274,00 lei| Greutate | 1,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
2W Lampă de Masă LED Corp Alb IP54 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
2W LED pentru Mobilier Corp Argintiu 3000K IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
144,10 lei| Greutate | 0,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 160 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
2W LED pentru Mobilier Corp Argintiu 4000K IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
144,10 lei| Greutate | 0,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 160 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
2W LED pentru Mobilier Corp Negru 3000K IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
144,10 lei| Greutate | 0,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 160 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
2W LED pentru Mobilier Corp Negru 4000K IP20
Evaluat la 0 din 5
În stoc
144,10 lei| Greutate | 0,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 160 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lampă de Masă Corp Ruginiu 3000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
228,30 lei| Greutate | 1,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Maro |
| Rata IP | IP54 |













