Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 6W (3)
6W LED Stalpișor pentru Exterior Corp Gri 4000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
366,40 lei| Greutate | 1,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 810 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Gri |
6W Pendul LED Designer Metal + Sticlă D250*H240 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
385,40 lei| Greutate | 2,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Amber |
| Rata IP | IP20 |
6W Pendul LED Designer Metal + Sticlă D350*H170 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
434,10 lei| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Amber |
| Rata IP | IP20 |













