Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 6W (4)
6W LED Stâlp de Grădină Corp Alb 3000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 520 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
6W LED Stâlp de Grădină Corp Alb 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 620 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
6W LED Stâlp de Grădină Corp Negru 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 520 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
6W LED Stâlp de Grădină Corp Negru 4000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 620 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |













