Afișez toate cele 10 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 2W (10)
Bec LED 2W Filament E14 Amber Art Lumânare 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
49,82 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 65 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E14 ST26 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
12,20 lei| Greutate | 0,01 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E14 ST26 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,01 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E27 G45 Albastru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Albastru |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Albastru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E27 G45 Roâșu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Roșu |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Roșu |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E27 G45 Roz
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
14,24 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Roz |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Roz |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E27 G45 Verde
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Verde |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E27 T30 Amber 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
65,08 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 65 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E27 T30 Clar 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,40 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă cu Acumulator 1800mAh 140 x 300 3 in 1 Neagră, Sticlă Transparentă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
274,00 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 100 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Negru, Transparent |
| Rata IP | IP20 |













