Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 3W (4)
3W LED Ghirlandă Solară 15pcs LED
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 3,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Albastru |
| Rata IP | IP44 |
Bec LED 3W E27 Filament 3D A60 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
49,82 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 3W Filament E27 ST64 3000K 3D
Evaluat la 0 din 5
În stoc
49,82 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |













