Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 5W (4)
Bec LED 5W E27 Filament G125 Sticlă Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
77,28 lei| Greutate | 0,199 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 70 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 5W Filament E27 A60 A++ Mat Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 5W Filament E27 A60 A++ Mat Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 5W T30 E27 Filament Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |













