Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 36W (4)
36W LED Plafonieră Rotundă Ramă Albă 6500K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
36W Plafonieră LED Aspect Lăptos Culoare Interschimbabilă 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 1,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3900 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
36W Plafonieră LED Compatibilă cu Amazon Alexa & Google Home RGB+WW+CW Starry Cover
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,30 lei| Greutate | 0,84 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+2700K-6500K |
| Putere | 36W |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
36W Plafonieră LED Starry Cover Culoare interschimbabilă 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 1,52 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3900 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |













