Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 6W (7)
6W LED Backlit Panou Aplicat Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Backlit Panou Aplicat Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Backlit Panou Aplicat Rotund 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Lămpa de perete Alb natural Alb Rotund
Evaluat la 0 din 5
În stoc
226,30 lei| Greutate | 0,55 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
6W LED Panou Aplicat Pătrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Panou Încastrat Pătrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W Panou LED Backlit Rotund Încastrat3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













