Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 8W (3)
8W Lampă de Perete Cip Bridglux Corp Alb Rotund IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
8W LED Lumină Solară de Grădină Albă și Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Ambientală 8W Compatibil cu Amazon Alexa și Google Home Corp Negru RGB
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,435 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 8W |
| Unghi | 360° |













