Afișez toate cele 5 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 5W (5)
5W LED Solar Bollard Light cu Sensor Alb și Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
240,20 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
5W LED Solar Bollard Light cu Sensor Alb și Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
240,20 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
5W Lumină de Perete LED Corp Negru Rotund 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Culoarea luminii | Alb cald |
|---|---|
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
5W Lumină de Perete LED Corp Rotund IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
226,30 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 710 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
LED Lampă Ambientală 4W Compatibilă cu Amazon Alexa și Google Home RGB + WW + CW
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 360° |













