Afișez toate cele 6 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 7W (6)
7W Lampă de perete LED Corp Negru Alb cald IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
396,30 lei| Greutate | 0,921 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 770 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
7W Lampă de perete LED Corp Negru Alb natural IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
396,30 lei| Greutate | 0,921 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 770 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
7W Lampă de perete LED Corp rotund Alb natural IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
396,30 lei| Greutate | 0,921 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 770 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED Plastic 7W R7S 78 mm 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Plastic 7W R7S 78 mm 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Plastic 7W R7S 78 mm 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













