Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 3W (7)
3W Lampă LED pentru trepte Corp Gri pătrat Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,30 lei| Greutate | 0,389 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 210 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
3W Lampă LED pentru trepte Corp Gri rotund Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,30 lei| Greutate | 0,389 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 210 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
3W Lampă LED pentru trepte Corp Gri rotund Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,30 lei| Greutate | 0,389 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 210 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
3W Lampă LED pentru trepte Corp Negru pătrat Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,30 lei| Greutate | 0,389 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 210 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
3W Lampă LED pentru trepte Corp Negru pătrat Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,30 lei| Greutate | 0,389 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 210 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
3W Lampă LED pentru trepte Corp Negru rotund Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,30 lei| Greutate | 0,389 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 210 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
3W Lampă LED pentru trepte Corp Negru rotund Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
90,30 lei| Greutate | 0,389 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 210 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |













