Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 5W (4)
6W LED Lampă de Perete 3000K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
212,70 lei| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 465 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Antracit |
6W LED Lampă de Perete 3000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
212,70 lei| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 465 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
6W LED Lampă de Perete 4000K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
212,70 lei| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
6W LED Lampă de Perete 4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
212,70 lei| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |













