Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 9W (7)
9W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Medium 3000K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
98,40 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
9W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Medium 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
98,40 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
9W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Medium 6400K Corp Gri IP66
Evaluat la 0 din 5
În stoc
98,40 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |













