Afișez toate cele 12 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 4W (12)
2×2.6W Stalp de Gradină cu două Direcții (129x159x1000mm) 3000K Corp Alb IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 390 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
2×2.6W Stalp de Gradină cu două Direcții (129x159x1000mm) 3000K Corp Negru IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 390 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
2×2.6W Stalp de Gradină cu două Direcții (129x159x1000mm) 4000K Corp Alb IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 390 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
2×2.6W Stalp de Gradină cu două Direcții (129x159x1000mm) 4000K Corp Negru IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 390 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
4W Lampă de Perete LED Corp Negru Rotund 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
229,70 lei| Greutate | 0,69 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 428 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
4W Lampă de Perete LED Corp Corp Negru Rotund 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
229,70 lei| Greutate | 0,69 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 428 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
4W Lumină de Perete LED Corp Alb Rotund IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
230,30 lei| Greutate | 0,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
4W Lumină de Perete LED Corp Gri Rotund IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
230,30 lei| Greutate | 0,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 476 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
4W Lumină de Perete LED Grey Corp Rotund IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
262,50 lei| Greutate | 0,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
6W Lampă de Perete LED Corp Alb Rotund IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
262,50 lei| Greutate | 0,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 476 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
Lampă de perete 4W LED Corp Alb Rotund 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
229,70 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 440 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
Lampă de perete 4W LED Corp Alb Rotund 4000K IP66
Evaluat la 0 din 5
În stoc
229,70 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 4W |
| Flux luminos (lm) | 440 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |













