Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 6W (4)
2×2.6W Lampă de Perete cu două Direcții 3000K Corp Alb IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 620 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
2×2.6W Lampă de Perete cu două Direcții 3000K Corp Negru IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 620 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Antracit |
2×2.6W Lampă de Perete cu două Direcții 4000K Corp Alb IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 620 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
2×2.6W Lampă de Perete cu două Direcții 4000K Corp Negru IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 620 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |













