Afișez toate cele 2 rezultate
Invertor 24V 8000VA Victron Energy Quattro 24/8000/200-100/100
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
14.298,60 lei| Greutate | 41 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 47 × 35 × 28 cm |
| Alimentare | 230VAC, 24V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 2 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 24V |
| Voltaj baterie | 24V |
| Voltaj intrare | 24V |
| Putere invertor | 8000VA/6400W |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 8000VA Victron Energy Quattro 48/8000/110-100/100
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
10.412,90 lei| Greutate | 41 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 47 × 35 × 28 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 2 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Putere invertor | 8000VA/6400W |
| Brand | Victron |














