Stare stoc
Producător
- Deye (13)
- DYNESS (4)
- Felicity Solar (8)
- Geti (3)
- Pomega (2)
- Pytes (4)
- Ronic Energy (2)
- TAB (1)
- V-TAC (25)
- Victron (5)
Capacitate stocare
- 1.28kWh (7)
- 10.24kWh (5)
- 10.64kWh (1)
- 100kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12.5kWh (1)
- 14.33kWh (3)
- 15kWh (1)
- 16.07kWh (2)
- 161.28kWh (1)
- 16kWh (2)
- 2.56kWh (5)
- 20.48kWh (1)
- 20kWh (1)
- 23.5kWh (1)
- 233kWh (1)
- 25.6kWh (1)
- 261kWh (1)
- 30.72kWh (1)
- 35.84kWh (1)
- 40.96kWh (2)
- 5.12kWh (19)
- 5.1kWh (1)
- 5.9kWh (1)
- 6.14kWh (1)
- 61.44kWh (3)
- 640Wh (1)
- 81.92kWh (1)
- 9.6kWh (2)
Kit stocare 20kWh Acumulatori 5.12kWh V-TAC, Rack, Accesorii
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15.999,00 lei| Greutate | 210 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 66,5 × 44 × 60 cm |
| Capacitate stocare | 20kWh |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh VT48100E, V-TAC
Evaluat la 4.92 din 5
În stoc
4.295,00 lei| Greutate | 48,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 66,5 × 44 × 18,5 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh VT-51201-B, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh VT-51201-W, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | V-TAC |
Acumulator Slim LiFePO4 14.33kWh VT-14033, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
8.900,00 lei| Greutate | 122 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 973 × 75 × 23,5 cm |
| Capacitate stocare | 14.33kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh VT-48100-W, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
4.404,00 lei| Greutate | 48,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 45 × 15 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 9.6kWh VT-48200B, V-TAC
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
6.855,00 lei| Greutate | 81 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44,5 × 24,4 × 50 cm |
| Voltaj baterie | 48V |
| Capacitate stocare | 9.6kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 9.6kWh VT-91600, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6.601,00 lei| Greutate | 81 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50,5 × 22,8 × 49 cm |
| Voltaj baterie | 48V |
| Capacitate stocare | 9.6kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh, VT-51200B, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.295,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 16,3 × 71 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo, 5.12kW, VT-51200W, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.295,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 16,3 × 71 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 10.24kWh VT-10240B, V-TAC
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
7.166,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 10.24kWh VT-10240W, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
7.166,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 16.07kWh VT-16076B, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
9.930,00 lei| Greutate | 130 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 51 × 87 × 24 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 16.07kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 16.07kWh VT-16076W, V-TAC
Evaluat la 5.00 din 5
Disponibil la comandă
9.930,00 lei| Greutate | 130 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 51 × 87 × 24 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 16.07kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePO4 10.24kWh VT-10242W IP65 -20°C, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
9.009,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePO4 10.24kWh VT-12040-1 IP65, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
În stoc
7.643,00 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 26,6 × 80 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 High Voltage 20kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
24.280,00 lei| Greutate | 207 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 42 × 85 cm |
| Capacitate stocare | 20.48kWh |
| Voltaj baterie | 204.8V |
| Capacitate | 40A |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 High Voltage 25kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
29.153,00 lei| Greutate | 252 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 42 × 100 cm |
| Capacitate stocare | 25.6kWh |
| Voltaj baterie | 256V |
| Capacitate | 40A |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 High Voltage 30kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
34.024,00 lei| Greutate | 298 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 42 × 115 cm |
| Capacitate stocare | 30.72kWh |
| Voltaj baterie | 307.2V |
| Capacitate | 40A |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 High Voltage 35kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
38.897,00 lei| Greutate | 344 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 42 × 130 cm |
| Capacitate stocare | 35.84kWh |
| Voltaj baterie | 358.4V |
| Capacitate | 40A |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 High Voltage 40kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
43.770,00 lei| Greutate | 390 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 42 × 145 cm |
| Capacitate stocare | 40.96kWh |
| Voltaj baterie | 409.6V |
| Capacitate | 40A |
| Brand | V-TAC |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh BOS-G Pro, Deye
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
4.259,00 lei| Greutate | 44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 57 × 13 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 7.68kWh BOS-A, Deye
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
6.730,00 lei| Greutate | 66 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 63,2 × 57,6 × 13,5 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 16kWh SE-F16 C, Deye
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11.400,00 lei| Greutate | 109 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 70,8 × 23,3 cm |
| Capacitate stocare | 16kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














