Stare stoc
Producător
- Deye (13)
- DYNESS (4)
- Felicity Solar (8)
- Geti (3)
- Pomega (2)
- Pytes (4)
- Ronic Energy (2)
- TAB (1)
- V-TAC (25)
- Victron (5)
Capacitate stocare
- 1.28kWh (7)
- 10.24kWh (5)
- 10.64kWh (1)
- 100kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12.5kWh (1)
- 14.33kWh (3)
- 15kWh (1)
- 16.07kWh (2)
- 161.28kWh (1)
- 16kWh (2)
- 2.56kWh (5)
- 20.48kWh (1)
- 20kWh (1)
- 23.5kWh (1)
- 233kWh (1)
- 25.6kWh (1)
- 261kWh (1)
- 30.72kWh (1)
- 35.84kWh (1)
- 40.96kWh (2)
- 5.12kWh (19)
- 5.1kWh (1)
- 5.9kWh (1)
- 6.14kWh (1)
- 61.44kWh (3)
- 640Wh (1)
- 81.92kWh (1)
- 9.6kWh (2)
Acumulator LiFePo4 5.12kWh SE-F5 Pro-C, Deye
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.803,00 lei| Greutate | 44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,4 × 54,7 × 12,1 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 10.64kWh RW-G10.6, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
7.999,00 lei| Greutate | 96 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 75 × 20 cm |
| Capacitate stocare | 10.64kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 208Ah |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 6.14kW RW-M6.1-B, Deye
Evaluat la 4.67 din 5
Stoc epuizat
9.244,00 lei| Greutate | 55 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 46 × 72 × 15 cm |
| Capacitate stocare | 6.14kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh SE-G5.1 Pro-B, Deye
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
4.803,00 lei| Greutate | 52 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44,5 × 13,3 × 43 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
Acumulator LifePo4 5.12kWh E-BOX-48100R, Pytes
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
4.955,00 lei| Greutate | 51 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 70 × 13 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | Pytes |
Acumulator LiFePO4 5.12kWh 48V V5° Cu Încălzire, Pytes
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
5.260,00 lei| Greutate | 48 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 62 × 51,5 × 23,5 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | Pytes |
Acumulator LiFePO4 5.12kWh 48V, Pytes
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
5.662,60 lei| Greutate | 43 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 53 × 14 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | Pytes |
Acumulator LiFePO4 14.33kWh Powerbrick IP20, DYNESS
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11.183,86 lei| Greutate | 114 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 43 × 23 × 86 cm |
| Capacitate stocare | 14.33kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 280Ah |
| Brand | DYNESS |
Acumulator LiFePO4 14.33kWh IP65 cu incalzire, DYNESS
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11.997,30 lei| Greutate | 114 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 43 × 23 × 85 cm |
| Capacitate stocare | 14.33kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 280Ah |
| Brand | DYNESS |
Acumulator LiFePO4 5.12kWh DL5.0C, DYNESS
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
4.599,00 lei| Greutate | 45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 51 × 19 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | DYNESS |
Acumulator Powerbox G2 10.24kWh IP65 incalzire, DYNESS
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9.176,32 lei| Greutate | 98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 71 × 16 × 64 cm |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 200Ah |
| Brand | DYNESS |
Acumulator LiFePo4 5.1kWh 51.2V, TAB
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.999,00 lei| Greutate | 47,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 16 × 45,9 cm |
| Capacitate stocare | 5.1kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | TAB |
Modul de control BOS-A HVB 800V/160A-EU, Deye
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
5.599,00 lei| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 57 × 15 cm |
| Brand | Deye |
Modul de control High Voltage HVB750V/100A-EU, Deye
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.742,00 lei| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 57 × 15 cm |
| Brand | Deye |
Modul de control Pytes HV48100BCU, Pytes
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
5.465,34 lei| Greutate | 43 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 53 × 14 cm |
| Brand | Pytes |
Kit Acumulatori High Voltage LiFePO₄ 100kWh V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
114.791,00 lei| Greutate | 1400 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 112 × 136,7 × 217,9 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 100kWh |
| Voltaj baterie | 358.4V |
Kit Acumulatori High Voltage Oliter 105kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
102.435,00 lei| Greutate | 1029 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 60 × 187 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 105hWh |
| Voltaj baterie | 512V |
Kit Acumulatori High Voltage Oliter 233kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
214.715,00 lei| Greutate | 2560 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 140 × 210 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 233kWh |
| Voltaj baterie | 832V |
Kit Acumulatori High Voltage Oliter 261kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
231.231,00 lei| Greutate | 2700 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 140 × 210,5 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 261kWh |
| Voltaj baterie | 832V |
Kit Acumulatori High Voltage Oliter 61.44kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
62.699,00 lei| Greutate | 633 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 58 × 58,4 × 216,2 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 556.8-681.6V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 61.44kWh |
Kit Acumulatori High Voltage 40.96kWh, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
54.906,55 lei| Greutate | 408 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 60 × 159 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS485 |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 409.6V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
| Capacitate stocare | 40.96kWh |
Kit Acumulatori High Voltage BOS-G PRO, 61.44kWh, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
65.720,00 lei| Greutate | 622 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 60,2 × 221,9 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 528-700.8V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
| Capacitate stocare | 61.44kWh |
Kit Acumulatori High Voltage 81.92kWh BOS-G Pro, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
79.900,00 lei| Greutate | 837 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 106 × 60,2 × 162,9 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS485 |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 819.2V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
| Capacitate stocare | 81.92kWh |
Kit Acumulatori High Voltage 161.28kWh BOS-A, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
150.873,00 lei| Greutate | 1586 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 61 × 61 × 190 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS485 |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 806.4V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
| Capacitate stocare | 161.28kWh |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














