Stare stoc
Producător
- Deye (13)
- DYNESS (4)
- Felicity Solar (8)
- Geti (3)
- Pomega (2)
- Pytes (4)
- Ronic Energy (2)
- TAB (1)
- V-TAC (25)
- Victron (5)
Capacitate stocare
- 1.28kWh (7)
- 10.24kWh (5)
- 10.64kWh (1)
- 100kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12.5kWh (1)
- 14.33kWh (3)
- 15kWh (1)
- 16.07kWh (2)
- 161.28kWh (1)
- 16kWh (2)
- 2.56kWh (5)
- 20.48kWh (1)
- 20kWh (1)
- 23.5kWh (1)
- 233kWh (1)
- 25.6kWh (1)
- 261kWh (1)
- 30.72kWh (1)
- 35.84kWh (1)
- 40.96kWh (2)
- 5.12kWh (19)
- 5.1kWh (1)
- 5.9kWh (1)
- 6.14kWh (1)
- 61.44kWh (3)
- 640Wh (1)
- 81.92kWh (1)
- 9.6kWh (2)
Acumulator LiFePO4 High Voltage 61.44kWh, FLH48100UG2, Felicity Solar
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57.099,00 lei| Greutate | 600 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 54 × 208,7 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 556.8-691.2V |
| Brand | Felicity Solar |
| Capacitate stocare | 61.44kWh |
Acumulator LiFePo4 12.8V 100Ah
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.499,00 lei| Greutate | 9,25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 23 × 14,5 × 21,5 cm |
| Capacitate stocare | 1.28kWh |
| Voltaj baterie | 12.8V |
| Brand | Ronic Energy |
Acumulator LiFePo4 12,8V 100Ah GETI
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.300,00 lei| Greutate | 10,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 17,3 × 21,5 cm |
| Capacitate stocare | 1.28kWh |
| Voltaj baterie | 12.8V |
| Brand | Geti |
Acumulator LiFePo4 12.8V 200Ah
Evaluat la 0 din 5
În stoc
2.899,00 lei| Greutate | 21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52,5 × 24,5 × 23 cm |
| Capacitate stocare | 2.56kWh |
| Voltaj baterie | 12.8V |
| Brand | Ronic Energy |
Acumulator LiFePo4 12.8V 200Ah GETI
Evaluat la 0 din 5
În stoc
2.770,60 lei| Greutate | 21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52,5 × 24 × 22 cm |
| Capacitate stocare | 2.56kWh |
| Voltaj baterie | 12.8V |
| Brand | Geti |
Acumulator LiFePo4 12V 100Ah, DT-12V100A-A01
Evaluat la 0 din 5
În stoc
899,00 lei| Greutate | 11,8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 17,4 × 21,5 cm |
| Capacitate stocare | 1.28kWh |
| Voltaj baterie | 12.8V |
Acumulator LiFePo4 12V 200Ah, DT-12V200A-A01
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.799,00 lei| Greutate | 17 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50,5 × 24,5 × 24 cm |
| Capacitate stocare | 1.28kWh |
| Voltaj baterie | 12.8V |
Acumulator LiFePo4 12V 300Ah, DT-12V300A-A01
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.999,00 lei| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52,6 × 23,5 × 22 cm |
| Capacitate stocare | 1.28kWh |
| Voltaj baterie | 12.8V |
Acumulator LiFePo4 24V 100Ah, DT-24V100A-A01
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.799,00 lei| Greutate | 11,8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38,4 × 19,4 × 25,5 cm |
| Capacitate stocare | 1.28kWh |
| Voltaj baterie | 24V |
Acumulator LiFePo4 25,6V 100Ah GETI
Evaluat la 0 din 5
În stoc
2.730,50 lei| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52,5 × 24 × 22 cm |
| Capacitate stocare | 2.56kWh |
| Voltaj baterie | 25.6V |
| Brand | Geti |
Acumulator LiFePO4 5.9 kWh, 25,6V, FLA24230-EU, Felicity Solar
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
4.720,00 lei| Greutate | 57 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 64,6 × 52,2 × 35,8 cm |
| Capacitate stocare | 5.9kWh |
| Voltaj baterie | 25.6V |
| Brand | Felicity Solar |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh PBW-51100, Pomega
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
7.319,99 lei| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 18 × 61 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Brand | Pomega |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh PBL-51100, Pomega
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
7.319,99 lei| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 16 × 53 cm |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Brand | Pomega |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh LUX-E-48100LG03, Felicity Solar
Evaluat la 5.00 din 5
Stoc epuizat
5.083,02 lei| Greutate | 75 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 89,2 × 54,5 × 38,5 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | Felicity Solar |
Acumulator LiFePo4 FLA48314-EU 16kWh, Felicity Solar
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10.184,00 lei| Greutate | 143,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 96 × 55,5 × 45 cm |
| Capacitate stocare | 16kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | Felicity Solar |
Acumulator LiFePo4 FLA48460TG2-EU 23.5kWh, Felicity Solar
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16.200,00 lei| Greutate | 220 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 113,5 × 69 × 46,5 cm |
| Capacitate stocare | 23.5kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Felicity Solar |
Acumulator LiFePo4 12.5kWh LUX-E-48250LG03, Felicity Solar
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
10.167,05 lei| Greutate | 110 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 90 × 57 × 45 cm |
| Capacitate stocare | 12.5kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 250Ah |
| Brand | Felicity Solar |
Acumulator LifePo4 15kWh LUX-Y-48300LG01, Felicity Solar
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11.183,86 lei| Greutate | 160 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 115 × 63,5 × 49,8 cm |
| Capacitate stocare | 15kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 300Ah |
| Brand | Felicity Solar |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh 51.2v, Felicity Solar
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
5.083,02 lei| Greutate | 53 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 45 × 15 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Capacitate | 100Ah |
| Brand | Felicity Solar |
Acumulator fotovoltaice Litiu LiFePo4 12.8V 100Ah Smart, Victron
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
3.613,10 lei| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 19,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate stocare | 1.28kWh |
| Voltaj baterie | 12.8V |
Acumulator fotovoltaice Litiu LiFePo4 12.8V 200Ah Smart, Victron
Evaluat la 5.00 din 5
Disponibil la comandă
5.293,20 lei| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate stocare | 2.56kWh |
| Voltaj baterie | 12.8V |
Acumulator fotovoltaice Litiu LiFePo4 12.8V 50Ah Smart, Victron
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
2.200,60 lei| Greutate | 12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 18,8 × 19,9 × 14,7 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate stocare | 640Wh |
| Voltaj baterie | 12.8V |
Acumulator fotovoltaice Litiu LiFePo4 25.6V 100Ah Smart, Victron
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
6.641,30 lei| Greutate | 28 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 19,7 × 65 × 16,3 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate stocare | 2.56kWh |
| Voltaj baterie | 25.6V |
Acumulator fotovoltaice Litiu LiFePo4 25.6V 200Ah Smart, Victron
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
10.125,50 lei| Greutate | 39 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 23,7 × 65 × 16,3 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 25.6V |














