Afișez 25 - 48 din 183 de rezultate
Bec LED 15W A65 Е27 Thermoplastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11,18 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 15W A65 Е27 Thermoplastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11,18 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 17W A65 Е27 Thermoplastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,22 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 17W |
| Flux luminos (lm) | 1710 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 17W A65 Е27 Thermoplastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,22 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 17W |
| Flux luminos (lm) | 1710 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 17W E27 A65 Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,22 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 17W |
| Flux luminos (lm) | 1710 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 17W PAR38 E27 Albastru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
45,76 lei| Greutate | 0,203 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Albastru |
| Putere | 17W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Albastru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 17W PAR38 E27 Roșu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
45,76 lei| Greutate | 0,203 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Roșu |
| Putere | 17W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Roșu |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 17W PAR38 E27 Verde
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
45,76 lei| Greutate | 0,203 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Verde |
| Putere | 17W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 18W E27 A80 2000 lm Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,49 lei| Greutate | 0,115 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2.9W E14 Lumânare 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6,10 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2.9W |
| Flux luminos (lm) | 250 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2.9W E14 Lumânare 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6,10 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2.9W |
| Flux luminos (lm) | 250 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2.9W E14 Lumânare 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6,10 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 2.9W |
| Flux luminos (lm) | 250 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 20W T80 Е27 Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2060 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 20W A80 Е27 Termoplastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
19,50 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2452 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 20W A80 Е27 Termoplastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
19,50 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2452 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 20W A80 Е27 Termoplastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
19,50 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2452 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 20W T80 Е27 Plastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2060 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E14 Amber Art Lumânare 1800K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
49,82 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 1800K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 65 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E14 ST26 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
12,20 lei| Greutate | 0,01 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E14 ST26 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,01 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E27 G45 Albastru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Albastru |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Albastru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E27 G45 Roâșu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Roșu |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Roșu |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 2W Filament E27 G45 Roz
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
14,24 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Roz |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Roz |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














