Afișez toate cele 5 rezultate
Bec LED 4.5W E14 Lumănare Smart RGB WW CW Compatibil Amazon Alexa & Google Home Alb
Evaluat la 0 din 5
In stock
57,96 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, Alb cald, Alb rece |
| Temperatura culorii | RGB+WW CW |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4.5W E27 G45 SMART RGB, Alb, Alb Cald
Evaluat la 0 din 5
In stock
55,92 lei| Greutate | 0,0002 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Temperatura culorii | RGB + 2700K + 6400K |
| Putere | 4.5W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 4.8W E14 P45 RGB+WW+CW Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
In stock
49,82 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+2700K-6500K |
| Putere | 4.8W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 7W Filament Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home 3in1
Evaluat la 0 din 5
In stock
80,33 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 2700K-6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8.5W E27 A65 RGB+WW+CW Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
54,91 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+2700K-6500K |
| Putere | 8.5W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Termovoltaice
