Afișez toate cele 3 rezultate
0.5W/ Ghirlandă cu Becuri LED Stecher EU RGB
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 7.5W |
| Flux luminos (lm) | 30 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Colorat |
| Rata IP | IP44 |
Ghirlandă Luminoasă LED 10m 20 x 0.5W EU Becuri RGBY
Evaluat la 0 din 5
În stoc
276,40 lei| Greutate | 1,106 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Colorat |
| Rata IP | IP44 |
Ghirlandă Luminoasă LED 5m 10 x 0.5W EU Becuri RGBY
Evaluat la 0 din 5
În stoc
168,90 lei| Greutate | 0,667 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Colorat |
| Rata IP | IP44 |













