Afișez 73 - 96 din 147 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
50W LED Grill Fitting 150CM CCT
Evaluat la 0 din 5
În stoc
96,10 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 3000K/4000K/6400K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 6000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED COB Downlight 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
212,70 lei| Greutate | 1,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 28W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED COB Downlight 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
212,70 lei| Greutate | 1,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 28W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W LED COB Proiector pe Șină 3 in 1 Corp negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
388,80 lei| Greutate | 0,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3150 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Proiector pe șină COB 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
269,90 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 3IN1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Proiector pe șină COB 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 3IN1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Proiector pe Sină Corp Negru 3IN1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W-60W-30W Plafonieră LED Designer Cu Telecomandă Culoare Interschimbabilă Dimabil Înstelat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
304,20 lei| Greutate | 1,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 60W |
| Flux luminos (lm) | 6000 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Difuzor de Lumină -CCT: 3in1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
725,00 lei| Greutate | 2,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Difuzor de Lumină-CCT: 3in1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
725,00 lei| Greutate | 2,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Difuzor de Lumină-CCT: 3in1 Corp Auriu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
757,00 lei| Greutate | 2,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Difuzor de Lumină-CCT: 3in1 Corp Gri
Evaluat la 0 din 5
În stoc
757,00 lei| Greutate | 2,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Lentile CCT: 3in1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
725,00 lei| Greutate | 3,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Lentile CCT: 3in1 Corp Auriu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
757,00 lei| Greutate | 3,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Lentile CCT: 3in1 Corp Gri
Evaluat la 0 din 5
În stoc
757,00 lei| Greutate | 3,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Lampă Lineară Suspendată cu Lentile CCT: 3in1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
725,00 lei| Greutate | 3,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
36W Pendul Rotund Culoare Interschimbabilă D:600*H2000 Dimabil Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
983,40 lei| Greutate | 3,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
36W Plafonieră LED Aspect Lăptos Culoare Interschimbabilă 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 1,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3900 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
36W Plafonieră LED Starry Cover Culoare interschimbabilă 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 1,52 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3900 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
36W-72W-36W Plafonieră LED Designer Cu Telecomandă CCT Culoare Interschimbabilă Dimabil Înstelat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
452,90 lei| Greutate | 2,99 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 72W |
| Flux luminos (lm) | 7200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













