Afișez 145 - 147 din 147 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
Lumină de Perete LED Solară cu RF Control 3in1 IP44 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
141,40 lei| Greutate | 0,63 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 0.8W |
| Flux luminos (lm) | 75 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP44 |
Lumină de Perete LED Solară cu RF Control 3in1 IP44 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
146,00 lei| Greutate | 0,69 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 0.8W |
| Flux luminos (lm) | 75 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP44 |
Panou LED Smart 40W 600 x 600mm 3in1 compatibil Amazon Alexa și Google Home
Evaluat la 0 din 5
În stoc
386,70 lei| Greutate | 3,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |













