Afișez 73 - 96 din 102 rezultate
Lampă Solară țăruș 2W LED Cip SAMSUNG Gri 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
379,70 lei| Greutate | 1,698 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 100W 5700K Clasa I Aluminiu 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
952,50 lei| Greutate | 6,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 14000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 100W 6400K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.127,50 lei| Greutate | 6,805 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 14000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 120W 4000K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.158,60 lei| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Putere | 120W |
| Flux luminos (lm) | 16800 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 120W 6400K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.158,60 lei| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Putere | 120W |
| Flux luminos (lm) | 16800 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 150W 4000K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.341,30 lei| Greutate | 8,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Putere | 150W |
| Flux luminos (lm) | 21000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 150W 5700K Clasa I Aluminiu 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.224,70 lei| Greutate | 8,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 150W |
| Flux luminos (lm) | 21000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 150W 6400K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.341,30 lei| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Putere | 150W |
| Flux luminos (lm) | 21000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 200W 4000K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
2.241,10 lei| Greutate | 9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 28000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 200W 6400K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
2.241,10 lei| Greutate | 9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 28000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Ghirlandă Luminoasă Solară Becuri 0.5W 12m Cu Telecomandă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
145,30 lei| Greutate | 0,55 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 0.5W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP44 |
100W LED UFO Highbay Cip CREE 4000K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
236,40 lei| Greutate | 1,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 15500 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay 100W 4000K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
196,70 lei| Greutate | 1,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 15500 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED UFO Highbay Cip CREE 6500K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
236,40 lei| Greutate | 1,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 15500 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
150W LED UFO Highbay Cip CREE 4000K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
265,40 lei| Greutate | 1,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 150W |
| Flux luminos (lm) | 23250 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
150W LED UFO Highbay Cip CREE 6500K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
265,40 lei| Greutate | 1,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 150W |
| Flux luminos (lm) | 23250 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
200W LED UFO Highbay Cip CREE 4000K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
230,00 lei| Greutate | 2,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 31000 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
200W LED UFO Highbay Cip CREE 6500K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
230,00 lei| Greutate | 2,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 31000 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay Cip SAMSUNG 100W 140lm/W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
584,66 lei| Greutate | 2,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 14000 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Spike 5.2W x 3buc RGB Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
535,20 lei| Greutate | 1,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 3.7W |
| Flux luminos (lm) | 520 lm |
| Unghi | 70° |
| Culoare corp | Negru |
LED Tub T8 7W 60 cm Nano Plastic 6500K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
21,35 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 1120 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Panou LED 29W 1200x300mm 4500K incl Driver 6PCS/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.228,10 lei| Greutate | 2,66 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4500K |
| Putere | 29W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
Panou LED 29W 1200x300mm 6400K incl Driver 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.228,10 lei| Greutate | 16,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 29W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
Panou LED 29W 600 x 600 mm 4500K Incl Driver 6pcs/SET High Lumen
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.059,60 lei| Greutate | 2,53 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4500K |
| Putere | 29W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













