Afișez toate cele 20 de rezultate
Invertor DEYE Hibrid 5kW Trifazat SUN-5K-SG05LP3-EU-SM2
Evaluat la 0 din 5
În stoc
8.546,00 lei| Greutate | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 55 × 45 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 120A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 5KW |
| Putere PV Max | 6500W |
| PV Max VOC | 800VDC |
| Tensiune MPPT | 200-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 6kW Trifazat SUN-6K-SG05LP3-EU-SM2
Evaluat la 0 din 5
În stoc
8.622,00 lei| Greutate | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 55 × 45 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 120A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 6KW |
| Putere PV Max | 7800W |
| PV Max VOC | 800VDC |
| Tensiune MPPT | 200-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 8kW Trifazat SUN-8K-SG05LP3-EU-SM2
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
9.212,00 lei| Greutate | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 55 × 45 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 190A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 8KW |
| Putere PV Max | 10400W |
| PV Max VOC | 800VDC |
| Tensiune MPPT | 200-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 10kW Trifazat SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
9.263,00 lei| Greutate | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 55 × 45 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 240A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 10KW |
| Putere PV Max | 13000W |
| PV Max VOC | 800VDC |
| Tensiune MPPT | 200-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 12kW Trifazat SUN-12K-SG05LP3-EU-SM2
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9.517,00 lei| Greutate | 35,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38,6 × 66 × 25 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 240A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 12KW |
| Putere PV Max | 19200W |
| PV Max VOC | 800VDC |
| Tensiune MPPT | 200-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
[Resigilat] Invertor DEYE Hibrid 12kW Trifazat SUN-12K-SG04LP3-EU
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
9.401,37 lei| Greutate | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 55 × 45 cm |
| Conexiune | RS232, RS485, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 240A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 12KW |
| Putere PV Max | 15600W |
| PV Max VOC | 800VDC |
| Tensiune MPPT | 200-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Voltaj baterie | 48V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE 12kW + Stocare 20.48kWh, AI-W5.1-12P3-EU-B
Evaluat la 0 din 5
În stoc
37.812,50 lei| Greutate | 100 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 55 × 80 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Curent maxim incarcare DC | 240A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 12KW |
| Putere PV Max | 12000W |
| PV Max VOC | 15600W |
| Tensiune MPPT | 200-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Voltaj baterie | 160-800V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 15kW Trifazat SUN-15K-SG01HP3-EU-AM2
Evaluat la 4.00 din 5
Disponibil la comandă
8.894,00 lei| Greutate | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 55 × 45 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 37A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 15KW |
| Putere PV Max | 19500W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 15kW Trifazat SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
11.155,00 lei| Greutate | 50,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45,6 × 75 × 26,8 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 280A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 15KW |
| Putere PV Max | 22500W |
| PV Max VOC | 800VDC |
| Tensiune MPPT | 160-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 20kW Trifazat SUN-20K-SG05LP3-EU-SM2
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14.738,00 lei| Greutate | 50,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45,6 × 75 × 26,8 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 350A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 20KW |
| Putere PV Max | 30000W |
| PV Max VOC | 800VDC |
| Tensiune MPPT | 160-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 20kW Trifazat SUN-20K-SG01HP3-EU-AM2
Evaluat la 4.50 din 5
Stoc epuizat
9.816,00 lei| Greutate | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 55 × 45 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 37A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 20KW |
| Putere PV Max | 26000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 10kW Trifazat SUN-10K-SG01HP3-EU-AM2
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
7.471,00 lei| Greutate | 30,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 23 × 63 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 50A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 10KW |
| Putere PV Max | 20000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 25kW Trifazat SUN-25K-SG01HP3-EU-AM2
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
10.641,00 lei| Greutate | 30,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 23 × 63 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 50A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 25KW |
| Putere PV Max | 32000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 30kW Trifazat SUN-30K-SG02HP3-EU-AM3
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16.988,00 lei| Greutate | 80 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 90 × 30 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 100A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 30KW |
| Putere PV Max | 39000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 40kW Trifazat SUN-40K-SG01HP3-EU-BM4
Evaluat la 0 din 5
În stoc
22.552,00 lei| Greutate | 80 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 90 × 30 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 100A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 40KW |
| Putere PV Max | 52000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 50kW Trifazat SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
25.074,00 lei| Greutate | 80 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 90 × 30 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 100A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 50KW |
| Putere PV Max | 65000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 80kW Trifazat SUN-80K-SG02HP3-EU HV
Evaluat la 0 din 5
În stoc
37.564,00 lei| Greutate | 97,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60,6 × 72,7 × 31,4 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 160A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 80KW |
| Putere PV Max | 160000W |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Kit Acumulatori High Voltage 61.44kWh, BOS-G GE F60, IP65, Deye
Evaluat la 0 din 5
În stoc
94.971,00 lei| Greutate | 1097 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 73,5 × 104,5 × 223,5 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS485, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 100A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 50KW |
| Putere PV Max | 65000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Voltaj baterie | 160-800V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE 50kW + Stocare 61.44kWh HV Oliter, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
108.537,00 lei| Greutate | 633 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 58 × 58,4 × 216,2 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Curent maxim incarcare DC | 100A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 50KW |
| Putere PV Max | 65000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Voltaj baterie | 556.8-681.6V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE 50kW + Stocare 61.44kWh LiFePo4 BOS-G
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
117.336,70 lei| Greutate | 700 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 58,9 × 59 × 224 cm |
| Conexiune | RS232, RS485, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 240A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 50KW |
| Putere PV Max | 65000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Voltaj baterie | 160-800V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |














