Invertor All in One 6kW, Stocare 10kWh, Hibrid, Hiconics
Evaluat la 0 din 5
În stoc
19.758,52 lei| Greutate | 35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 85 × 50 × 21 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Capacitate | |
| Curent maxim incarcare DC | 25A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 6KW |
| Putere PV Max | 6000W |
| PV Max VOC | 600V |
| Tensiune MPPT | 225-480VDC |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Voltaj baterie | 250-400V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | HICONICS |
Invertor DEYE Hibrid 6kW Monofazat SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
4.142,00 lei| Greutate | 21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 60 × 25 cm |
| Conexiune | BMS-Can, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 135A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 6KW |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Putere PV Max | 9600W |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 6kW Trifazat SUN-6K-SG05LP3-EU-SM2
Evaluat la 0 din 5
În stoc
8.622,00 lei| Greutate | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 55 × 45 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 120A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 6KW |
| Putere PV Max | 7800W |
| PV Max VOC | 800VDC |
| Tensiune MPPT | 200-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Ongrid 6kW Prosumator SUN-6K-G
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
2.897,90 lei| Greutate | 8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 33 × 19 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Putere | 6KW |
Invertor DEYE Ongrid 6kW Prosumator SUN-6K-G06P3
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
3.484,60 lei| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 47 × 18 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Putere | 6KW |
Invertor Hibrid Fronius Primo GEN24 6.0 Plus
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
12.664,33 lei| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 48 × 17 cm |
| Putere | 6KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 9000W |
| PV Max VOC | 600VDC |
| Tensiune MPPT | 65-480VDC |
| Tip | Hibrid, Ongrid |
Invertor Hibrid Fronius Symo GEN24 6.0 Plus
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
14.053,29 lei| Greutate | 24 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 53 × 18 cm |
| Putere | 6KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 9000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 80-800VDC |
| Tip | Hibrid, Ongrid |
Invertor Huawei 6kW SUN2000-6KTL-L1 Monofazat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
5.954,42 lei| Greutate | 14 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 40 × 20 cm |
| Putere | 6KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 9000W |
| Injectie retea | Da |
| PV Max VOC | 600VDC |
| Tensiune MPPT | 90-560VDC |
| Tip | Ongrid |
Invertor Huawei 6kW SUN2000-6KTL-M1 Trifazat
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
8.532,03 lei| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 60 × 30 cm |
| Putere | 6KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 9000W |
| Injectie retea | Da |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tensiune MPPT | 140-980VDC |
| Tip | Hibrid, Ongrid |
Invertor On Grid 6kW KSTAR BluE-6KT, IP66, WiFi
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
3.964,53 lei| Greutate | 17 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 48 × 16 cm |
| Conexiune | RS485, WiFi |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 6KW |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Tensiune MPPT | 140-1000VDC |
| Brand | KSTAR |
Invertor On Grid 6kW KSTAR BluE-G 6000D, IP65, WiFi
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
2.908,07 lei| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 40 × 20 cm |
| Conexiune | RS485, WiFi |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 6KW |
| Putere PV Max | 8100W |
| PV Max VOC | 600VDC |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Tensiune MPPT | 80-560VDC |
| Brand | KSTAR |
Invertor Ongrid Fronius Primo 6.0-1 WLAN
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
9.308,87 lei| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 64,5 × 43,1 × 20,4 cm |
| Putere | 6KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 9000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 80-800VDC |
| Tip | Ongrid |
Invertor Ongrid Fronius Symo 6.0-3-M WLAN
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
8.349,00 lei| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 64,5 × 43,1 × 20,4 cm |
| Putere | 6KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 12000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-800VDC |
| Tip | Ongrid |
Invertor SOLIS Hibrid 6kW 48V 2xMPPT S6-EH1P6K-L-PLUS
Evaluat la 0 din 5
În stoc
5.504,95 lei| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33,5 × 56 × 22,7 cm |
| Conexiune | WiFi |
| Capacitate | |
| Curent maxim incarcare DC | 135A |
| Functie paralel | Nu |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 6KW |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Putere PV Max | 9600W |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Tensiune MPPT | 90-435VDC |
| Brand | Solis |
Invertor SOLIS Hibrid 6kW 48v 2xMPPT S5-EH1P6K-L
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
5.788,64 lei| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 350 × 600 × 250 cm |
| Conexiune | WiFi |
| Capacitate | |
| Curent maxim incarcare DC | 100A |
| Functie paralel | Nu |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 6KW |
| PV Max VOC | 600VDC |
| Putere PV Max | 8000W |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Tensiune MPPT | 90-520VDC |
| Brand | Solis |














