Stare stoc
Putere invertor
Producător
Capacitate stocare
Putere invertor
- 10000VA/6400W (1)
- 10000VA/8000W (1)
- 1200VA/1000W (4)
- 1200VA/2200W (2)
- 15000VA/12000W (2)
- 1600VA/1300W (5)
- 2000VA/1600W (10)
- 250VA/400W (3)
- 3000VA/2400W (19)
- 3000VA/2500W (1)
- 375VA/700W (3)
- 5000VA/4000W (14)
- 500VA/430W (3)
- 500VA/900W (3)
- 8000VA/6400W (3)
- 800VA/1500W (2)
- 800VA/700W (3)
- 800W (1)
Microinverter DEYE SUN-M80G4-EU-Q0
Evaluat la 4.50 din 5
Stoc epuizat
853,66 lei| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 28 × 4 × 19 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Conexiune | WiFi |
| Putere invertor | 800W |
| Tip | Ongrid |
Invertor Deye 5kW + Stocare 5.12kWh, RW-F5.3-1H3
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
7.400,00 lei| Greutate | 83 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 61,6 × 19 × 69 cm |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Voltaj baterie | 51.2V |
| Brand | Deye |
| Putere | 5KW |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| PV Max VOC | 600VDC |
| Conexiune | Bluetooth, WiFi |
| Functie paralel | Da |
Kit Acumulatori High Voltage LiFePO₄ 100kWh V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
114.791,00 lei| Greutate | 1400 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 112 × 136,7 × 217,9 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 100kWh |
| Voltaj baterie | 358.4V |
Kit Acumulatori High Voltage Oliter 105kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
102.435,00 lei| Greutate | 1029 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 60 × 187 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 105hWh |
| Voltaj baterie | 512V |
Kit Acumulatori High Voltage Oliter 233kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
214.715,00 lei| Greutate | 2560 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 140 × 210 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 233kWh |
| Voltaj baterie | 832V |
Kit Acumulatori High Voltage Oliter 261kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
231.231,00 lei| Greutate | 2700 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 140 × 210,5 cm |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 261kWh |
| Voltaj baterie | 832V |
Kit Acumulatori High Voltage 161.28kWh BOS-A, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
150.873,00 lei| Greutate | 1586 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 61 × 61 × 190 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS485 |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 806.4V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
| Capacitate stocare | 161.28kWh |
Kit Acumulatori High Voltage 40.96kWh, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
54.906,55 lei| Greutate | 408 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 60 × 159 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS485 |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 409.6V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
| Capacitate stocare | 40.96kWh |
Kit Acumulatori High Voltage 81.92kWh BOS-G Pro, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
79.900,00 lei| Greutate | 837 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 106 × 60,2 × 162,9 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS485 |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 819.2V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
| Capacitate stocare | 81.92kWh |
Kit Acumulatori High Voltage BOS-G PRO, 61.44kWh, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
65.720,00 lei| Greutate | 622 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 60,2 × 221,9 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 528-700.8V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
| Capacitate stocare | 61.44kWh |
Kit Acumulatori High Voltage Oliter 61.44kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
62.699,00 lei| Greutate | 633 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 58 × 58,4 × 216,2 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 556.8-681.6V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | V-TAC |
| Capacitate stocare | 61.44kWh |
Kit Invertor 100kW + Stocare 197kWh, IP65, Kstar
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
265.589,92 lei| Greutate | 2500 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 130 × 120 × 238 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 704V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | KSTAR |
| Capacitate stocare | 197kWh |
Kit Invertor 125kW + Stocare 215kWh, IP65, Kstar
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
293.730,04 lei| Greutate | 2500 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 130 × 120 × 238 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 672-864V |
| Acumulatori acceptati | Litiu |
| Brand | KSTAR |
| Capacitate stocare | 215kWh |
| Putere | 125KW |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Curent maxim incarcare DC | 232A |
| Tip | Hibrid |
Kit Invertor 125kW + Stocare 233kWh, IP65, Kstar
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
308.295,80 lei| Greutate | 2500 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 130 × 120 × 238 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 728-936V |
| Acumulatori acceptati | Litiu |
| Brand | KSTAR |
| Capacitate stocare | 233kWh |
| Putere | 125KW |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Curent maxim incarcare DC | 232A |
| Tip | Hibrid |
Kit Invertor 50kW + Stocare 102,4kWh, IP65, Kstar
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
172.846,97 lei| Greutate | 1500 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 × 110 × 238 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 350-750V |
| Acumulatori acceptati | Litiu |
| Brand | KSTAR |
| Capacitate stocare | 102.4kWh |
| Putere | 50KW |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Putere PV Max | 108000W |
| Tensiune MPPT | 350-800VDC |
| Curent maxim incarcare DC | 110A |
| Tip | Hibrid |
Kit Invertor 50kW + Stocare 197kWh, IP65, Kstar
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
257.557,14 lei| Greutate | 2500 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 130 × 120 × 238 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Functie paralel | Da |
| Voltaj baterie | 350-750V |
| Acumulatori acceptati | Litiu |
| Brand | KSTAR |
| Capacitate stocare | 197kWh |
| Putere | 50KW |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Putere PV Max | 108000W |
| Tensiune MPPT | 350-800VDC |
| Curent maxim incarcare DC | 110A |
| Tip | Hibrid |
Acumulator Huawei LiFePo4 LUNA2000-5-EO 5kW
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
12.272,86 lei| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 40 × 50 cm |
| Capacitate |
Acumulator LiFePO4 HUAWEI LUNA2000-10-S0 10kWh
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
29.731,43 lei| Greutate | 70 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 20 × 60 cm |
| Capacitate |
Acumulator LiFePO4 HUAWEI LUNA2000-15-S0 15kWh
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
42.004,29 lei| Greutate | 210 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 20 × 60 cm |
| Capacitate |
Acumulator LiFePO4 HUAWEI LUNA2000-5-S0 5kWh
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
17.458,57 lei| Greutate | 70 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 20 × 60 cm |
| Capacitate |
Backup Box-B0 Huawei Tablou comutare automata monofazat
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
2.399,00 lei| Greutate | 13,45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 40 × 20 cm |
| Brand | Huawei |
Backup Box-B1 Huawei Tablou comutare automata trifazat
Evaluat la 5.00 din 5
Disponibil la comandă
3.329,16 lei| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 20 cm |
| Capacitate |
Busbar 100/200/500A 5P, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
203,20 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5 × 18 × 8 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate |
Protecție baterii solare Smart Battery Protect 12/24V, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
În stoc
287,46 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 4,8 × 4 cm |
| Brand | Victron |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














