Stare stoc
Putere invertor
Producător
Capacitate stocare
Putere invertor
- 10000VA/6400W (1)
- 10000VA/8000W (1)
- 1200VA/1000W (4)
- 1200VA/2200W (2)
- 15000VA/12000W (2)
- 1600VA/1300W (5)
- 2000VA/1600W (10)
- 250VA/400W (3)
- 3000VA/2400W (19)
- 3000VA/2500W (1)
- 375VA/700W (3)
- 5000VA/4000W (14)
- 500VA/430W (3)
- 500VA/900W (3)
- 8000VA/6400W (3)
- 800VA/1500W (2)
- 800VA/700W (3)
- 800W (1)
Invertor INVT 100kW Trifazat ONGRID XG100KTR Prosumator
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11.797,50 lei| Greutate | 95 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 105 × 66 × 33 cm |
| Injectie retea | Da |
| Tensiune MPPT | 108-1000VDC |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid |
| Putere PV Max | 150000W |
| Brand | INVT |
Invertor INVT 60kW Trifazat ONGRID XG60KTR Prosumator
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9.831,25 lei| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 45 × 26 cm |
| Injectie retea | Da |
| Tensiune MPPT | 108-1000VDC |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid |
| Putere PV Max | 96000W |
| Brand | INVT |
Invertor INVT 50kW Trifazat ONGRID XG50KTR Prosumator
Evaluat la 0 din 5
În stoc
8.651,50 lei| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 45 × 26 cm |
| Injectie retea | Da |
| Tensiune MPPT | 108-1000VDC |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid |
| Putere PV Max | 80000W |
| Brand | INVT |
Invertor INVT 10kW Trifazat ONGRID XG10KTR Prosumator
Evaluat la 0 din 5
În stoc
2.280,85 lei| Greutate | 12,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 40 × 20 cm |
| Injectie retea | Da |
| Tensiune MPPT | 108-1000VDC |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid |
| Putere PV Max | 16000W |
| Brand | INVT |
Invertor INVT Hibrid 5kW 48V 2 x MPPT 95A BD5KTL-RL1
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
3.067,35 lei| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 51,5 × 20 cm |
| Curent maxim incarcare DC | 95A |
| Functie paralel | Nu |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 5KW |
| Putere PV Max | 7000W |
| Tensiune MPPT | 125-550VDC |
| Tip | Hibrid |
| Brand | INVT |
Invertor KSTAR Hibrid 5kW 48V BluE-S 5000D-M1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6.881,46 lei| Greutate | 32 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 59 × 54 × 24 cm |
| Conexiune | WiFi |
| Capacitate | |
| Curent maxim incarcare DC | 100A |
| Functie paralel | Nu |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 5KW |
| PV Max VOC | 580VDC |
| Putere PV Max | 6500W |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Tensiune MPPT | 80-560VDC |
| Brand | KSTAR |
Invertor On Grid 10kW KSTAR BluE-10KT, IP66, WiFi
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
4.269,57 lei| Greutate | 17 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 48 × 16 cm |
| Conexiune | RS485, WiFi |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 10KW |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Tensiune MPPT | 140-1000VDC |
| Brand | KSTAR |
Invertor On Grid 12kW KSTAR BluE-12KT, IP66, WiFi
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
4.499,37 lei| Greutate | 17 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 48 × 16 cm |
| Conexiune | RS485, WiFi |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 12KW |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Tensiune MPPT | 140-1000VDC |
| Brand | KSTAR |
Invertor On Grid 15kW KSTAR BluE-15KT, IP66, WiFi
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
4.737,30 lei| Greutate | 25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 48 × 19 cm |
| Conexiune | RS485, WiFi |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 15KW |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Tensiune MPPT | 140-1000VDC |
| Brand | KSTAR |
Invertor On Grid 20kW KSTAR BluE-20KT, IP66, WiFi
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
5.184,70 lei| Greutate | 25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 48 × 19 cm |
| Conexiune | RS485, WiFi |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 20KW |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Tensiune MPPT | 140-1000VDC |
| Brand | KSTAR |
Invertor On Grid 25kW KSTAR BluE-25KT, IP66, WiFi
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
5.449,07 lei| Greutate | 25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 48 × 19 cm |
| Conexiune | RS485, WiFi |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 25KW |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Tensiune MPPT | 140-1000VDC |
| Brand | KSTAR |
Invertor On Grid 30kW KSTAR KSG-30KT, IP66, WiFi
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
6.943,77 lei| Greutate | 35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 48 × 23 cm |
| Conexiune | RS485, WiFi |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 30KW |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Tensiune MPPT | 200-1000VDC |
| Brand | KSTAR |
Invertor On Grid 3kW KSTAR BluE-3KT, IP66, WiFi
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
3.548,66 lei| Greutate | 17 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 48 × 16 cm |
| Conexiune | RS485, WiFi |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 3KW |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Tensiune MPPT | 140-1000VDC |
| Brand | KSTAR |
Invertor On Grid 3kW KSTAR BluE-G 3000D, IP65, WiFi
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
2.430,17 lei| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 40 × 20 cm |
| Conexiune | RS485, WiFi |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 3KW |
| Putere PV Max | 4050W |
| PV Max VOC | 600VDC |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Tensiune MPPT | 80-560VDC |
| Brand | KSTAR |
Invertor On Grid 40kW KSTAR KSG-40KT, IP66, WiFi
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
7.665,71 lei| Greutate | 35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 48 × 23 cm |
| Conexiune | RS485, WiFi |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 40KW |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Tensiune MPPT | 200-1000VDC |
| Brand | KSTAR |
Invertor On Grid 5kW KSTAR BluE-5KT, IP66, WiFi
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
3.813,03 lei| Greutate | 17 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 48 × 16 cm |
| Conexiune | RS485, WiFi |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 5KW |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Tensiune MPPT | 140-1000VDC |
| Brand | KSTAR |
Invertor On Grid 5kW KSTAR BluE-G 5000D, IP65, WiFi
Evaluat la 0 din 5
În stoc
2.709,79 lei| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 40 × 20 cm |
| Conexiune | RS485, WiFi |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 5KW |
| Putere PV Max | 6750W |
| PV Max VOC | 600VDC |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Tensiune MPPT | 80-560VDC |
| Brand | KSTAR |
Invertor On Grid 6kW KSTAR BluE-6KT, IP66, WiFi
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
3.964,53 lei| Greutate | 17 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 48 × 16 cm |
| Conexiune | RS485, WiFi |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 6KW |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Tensiune MPPT | 140-1000VDC |
| Brand | KSTAR |
Invertor On Grid 6kW KSTAR BluE-G 6000D, IP65, WiFi
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
2.908,07 lei| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 40 × 20 cm |
| Conexiune | RS485, WiFi |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 6KW |
| Putere PV Max | 8100W |
| PV Max VOC | 600VDC |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Tensiune MPPT | 80-560VDC |
| Brand | KSTAR |
Invertor On Grid 8kW KSTAR BluE-8KT, IP66, WiFi
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.092,65 lei| Greutate | 17 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 48 × 16 cm |
| Conexiune | RS485, WiFi |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 8KW |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Tensiune MPPT | 140-1000VDC |
| Brand | KSTAR |
Invertor Ongrid Fronius Primo 3.0-1 WLAN
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
6.079,49 lei| Greutate | 21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 64 × 43 × 20 cm |
| Putere | 3.0KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 4500W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 80-800VDC |
| Tip | Ongrid |
Invertor Ongrid Fronius Primo 3.5-1 WLAN
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
6.435,37 lei| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 64,5 × 43,1 × 20,4 cm |
| Putere | 3.5KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 5300W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 80-800VDC |
| Tip | Ongrid |
Invertor Ongrid Fronius Primo 5.0-1 WLAN
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
7.416,59 lei| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 64,5 × 43,1 × 20,4 cm |
| Putere | 5KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 7500W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 80-800VDC |
| Tip | Ongrid |
Invertor Ongrid Fronius Primo 6.0-1 WLAN
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
9.308,87 lei| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 64,5 × 43,1 × 20,4 cm |
| Putere | 6KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 9000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 80-800VDC |
| Tip | Ongrid |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














