Stare stoc
Putere invertor
Producător
Capacitate stocare
Putere invertor
- 10000VA/6400W (1)
- 10000VA/8000W (1)
- 1200VA/1000W (4)
- 1200VA/2200W (2)
- 15000VA/12000W (2)
- 1600VA/1300W (5)
- 2000VA/1600W (10)
- 250VA/400W (3)
- 3000VA/2400W (19)
- 3000VA/2500W (1)
- 375VA/700W (3)
- 5000VA/4000W (14)
- 500VA/430W (3)
- 500VA/900W (3)
- 8000VA/6400W (3)
- 800VA/1500W (2)
- 800VA/700W (3)
- 800W (1)
Invertor Ongrid Fronius Primo 8.2-1 WLAN
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
9.935,22 lei| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 64,5 × 43,1 × 20,4 cm |
| Putere | 8.2KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 12300W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 80-800VDC |
| Tip | Ongrid |
Invertor Ongrid Fronius Symo 10.0-3-M WLAN
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
11.903,76 lei| Greutate | 44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 83 × 51 × 23 cm |
| Putere | 10KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 15000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-800VDC |
| Tip | Ongrid |
Invertor Ongrid Fronius Symo 12.5-3-M WLAN
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
13.517,43 lei| Greutate | 35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 73 × 51 × 23 cm |
| Putere | 12.5KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 18800W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-800VDC |
| Tip | Ongrid |
Invertor Ongrid Fronius Symo 15.0-3-M WLAN
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
13.574,37 lei| Greutate | 44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 73 × 51 × 23 cm |
| Putere | 15KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 22500W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-800VDC |
| Tip | Ongrid |
Invertor Ongrid Fronius Symo 17.5-3-M WLAN
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
14.485,43 lei| Greutate | 44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 73 × 51 × 23 cm |
| Putere | 17.5KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 26300W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-800VDC |
| Tip | Ongrid |
Invertor Ongrid Fronius Symo 20.0-3-M WLAN
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
15.132,12 lei| Greutate | 44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 73 × 51 × 23 cm |
| Putere | 20KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 30000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-800VDC |
| Tip | Ongrid |
Invertor Ongrid Fronius Symo 3.0-3-M WLAN
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
6.156,76 lei| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 64,5 × 43,1 × 20,4 cm |
| Putere | 3KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 6000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-800VDC |
| Tip | Ongrid |
Invertor Ongrid Fronius Symo 5.0-3-M WLAN
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
8.174,11 lei| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 64,5 × 43,1 × 20,4 cm |
| Putere | 5KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 10000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-800VDC |
| Tip | Ongrid |
Invertor Ongrid Fronius Symo 6.0-3-M WLAN
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
8.349,00 lei| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 64,5 × 43,1 × 20,4 cm |
| Putere | 6KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 12000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-800VDC |
| Tip | Ongrid |
Invertor Ongrid Fronius Symo 8.2-3-M WLAN
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
11.451,28 lei| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 64,5 × 43,1 × 20,4 cm |
| Putere | 8.2KW |
| Capacitate | |
| Putere PV Max | 16400W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-800VDC |
| Tip | Ongrid |
Invertor SOLIS Hibrid 3kW 48v 2xMPPT S5-EH1P3K-L
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
4.435,86 lei| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 60 × 25 cm |
| Conexiune | WiFi |
| Capacitate | |
| Curent maxim incarcare DC | 60A |
| Functie paralel | Nu |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 3KW |
| PV Max VOC | 600VDC |
| Putere PV Max | 4800W |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Tensiune MPPT | 90-520VDC |
| Brand | Solis |
Invertor SOLIS Hibrid 12kW 48V 2xMPPT S6-EH3P12K02-NV-YD-L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11.721,46 lei| Greutate | 49 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 46 × 76 × 28 cm |
| Conexiune | WiFi |
| Capacitate | |
| Curent maxim incarcare DC | 250A |
| Functie paralel | Nu |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 12KW |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Putere PV Max | 19200W |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Tensiune MPPT | 200-850VDC |
| Brand | Solis |
Invertor SOLIS Hibrid Trifazat 125kW S6-EH3P125K10-NV-YD-H
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
53.499,00 lei| Greutate | 170 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 117,4 × 81,4 × 40 cm |
| Conexiune | CAN, Ethernet, RS232 |
| Curent maxim incarcare DC | 2x100A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 125KW |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Putere PV Max | 250000W |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Tensiune MPPT | 150-950VDC |
| Brand | Solis |
Invertor SOLIS Hibrid 15kW 48V 2xMPPT S6-EH3P15K02-NV-YD-L
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
14.864,12 lei| Greutate | 42 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 43 × 66 × 29 cm |
| Conexiune | WiFi |
| Capacitate | |
| Curent maxim incarcare DC | 290A |
| Functie paralel | Nu |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 15KW |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Putere PV Max | 24000W |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Tensiune MPPT | 200-850VDC |
| Brand | Solis |
Invertor SOLIS Hibrid 5kW 48v 2xMPPT S5-EH1P5K-L
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
5.698,98 lei| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 60 × 25 cm |
| Conexiune | WiFi |
| Capacitate | |
| Curent maxim incarcare DC | 100A |
| Functie paralel | Nu |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 5KW |
| PV Max VOC | 600VDC |
| Putere PV Max | 8000W |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Tensiune MPPT | 90-520VDC |
| Brand | Solis |
Invertor SOLIS Hibrid 6kW 48V 2xMPPT S6-EH1P6K-L-PLUS
Evaluat la 0 din 5
În stoc
5.504,95 lei| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33,5 × 56 × 22,7 cm |
| Conexiune | WiFi |
| Capacitate | |
| Curent maxim incarcare DC | 135A |
| Functie paralel | Nu |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 6KW |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Putere PV Max | 9600W |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Tensiune MPPT | 90-435VDC |
| Brand | Solis |
Invertor SOLIS Hibrid 6kW 48v 2xMPPT S5-EH1P6K-L
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
5.788,64 lei| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 350 × 600 × 250 cm |
| Conexiune | WiFi |
| Capacitate | |
| Curent maxim incarcare DC | 100A |
| Functie paralel | Nu |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 6KW |
| PV Max VOC | 600VDC |
| Putere PV Max | 8000W |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Tensiune MPPT | 90-520VDC |
| Brand | Solis |
Modul alimentare HUAWEI LUNA2000-5KW-C0
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
5.185,71 lei| Greutate | 12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 67 × 24 × 15 cm |
| Capacitate |
Modul WiFi Logger Stick pentru invertoare Solis DLS-W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,50 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 20 cm |
| Capacitate |
Optimizator Huawei SUN2000-450W-P
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
395,54 lei| Greutate | 0,55 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 80 × 140 × 25 cm |
| Capacitate |
Optimizator Huawei SUN2000-450W-P2
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
220,91 lei| Greutate | 0,55 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 80 × 140 × 25 cm |
| Capacitate |
Smart Logger HUAWEI 3000A01EU
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
3.557,81 lei| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 23 × 16 × 4,4 cm |
| Capacitate |
Smart Meter Fronius TS 100A-1 Monofazat
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
507,39 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 20 cm |
| Brand | Fronius |
SmartMeter Victron Energy 65A ET340 Trifazat
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
416,40 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 20 cm |
| Capacitate |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














