Stare stoc
Putere invertor
Producător
Capacitate stocare
Putere invertor
- 10000VA/6400W (1)
- 10000VA/8000W (1)
- 1200VA/1000W (4)
- 1200VA/2200W (2)
- 15000VA/12000W (2)
- 1600VA/1300W (5)
- 2000VA/1600W (10)
- 250VA/400W (3)
- 3000VA/2400W (19)
- 3000VA/2500W (1)
- 375VA/700W (3)
- 5000VA/4000W (14)
- 500VA/430W (3)
- 500VA/900W (3)
- 8000VA/6400W (3)
- 800VA/1500W (2)
- 800VA/700W (3)
- 800W (1)
SmartMeter Victron Energy EM24 65A Trifazat Ethernet
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
530,40 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 20 cm |
| Capacitate |
SmartMeter Victron Energy EM540 65A Trifazat
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
555,10 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 30 × 20 cm |
| Capacitate |
SmartMeter Victron Energy VM-3P75CT
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
907,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 9 × 7 × 5 cm |
| Capacitate |
Smart Meter Fronius TS 65A-3 Trifazat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.829,24 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 20 cm |
| Brand | Fronius |
SmartDongle 4G SDongleA-03-EU, Huawei
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.006,64 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 5 × 2 cm |
| Capacitate |
SmartDongle WLAN-FE HUAWEI SDongleA-05
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
849,03 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 5 × 2 cm |
| Capacitate |
Smartmeter DEYE Monofazat DDSU666 230V 5(80)A 2P, CHiNT
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
310,83 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Capacitate |
Smartmeter DEYE Monofazat SDM120CT Modbus MID cu bobină TA16 100A/100mA, EASTRON
Evaluat la 0 din 5
În stoc
559,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Eastron |
Smartmeter DEYE Monofazat SDM230 MODBUS 1P,EASTRON
Evaluat la 4.80 din 5
În stoc
284,71 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Eastron |
Bobina CT Transformator Curent ECT-IM3 400A/5A, EASTRON
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
139,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Eastron |
Bobina CT Transformator Curent ESCT-T24 100A/5A, EASTRON
Evaluat la 0 din 5
În stoc
139,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Eastron |
Bobina CT Transformator Curent ESCT-T24 150A/5A, EASTRON
Evaluat la 0 din 5
În stoc
139,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Eastron |
Bobina CT Transformator Curent ESCT-T24 200A/5A, EASTRON
Evaluat la 0 din 5
În stoc
139,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Eastron |
Bobina CT Transformator Curent ESCT-T24 250A/5A, EASTRON
Evaluat la 0 din 5
În stoc
139,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Eastron |
Bobina CT Transformator Curent ESCT-T24 300A/5A, EASTRON
Evaluat la 0 din 5
În stoc
139,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Eastron |
Bobina CT Transformator Curent ESCT-T36 100A/5A, EASTRON
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
159,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Eastron |
Bobina CT Transformator Curent ESCT-T36 200A/5A, EASTRON
Evaluat la 0 din 5
În stoc
159,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Eastron |
Bobina CT Transformator Curent ESCT-T36 300A/5A, EASTRON
Evaluat la 0 din 5
În stoc
159,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Eastron |
Bobina CT Transformator Curent ESCT-T36 400A/5A, EASTRON
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
159,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Eastron |
Bobina CT Transformator Curent ESCT-T36 500A/5A, EASTRON
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
159,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Eastron |
Bobina CT Transformator Curent ESCT-T36 600A/5A, EASTRON
Evaluat la 0 din 5
În stoc
159,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Eastron |
Smartmeter DEYE Trifazat SDM630 Modbus P3, EASTRON
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
713,80 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Eastron |
Smartmeter DEYE Trifazat SDM630MCT Modbus, EASTRON
Evaluat la 0 din 5
În stoc
609,00 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Eastron |
Invertor 24V 3000VA Victron Energy EasySolar-II 24/3000/70-32 MPPT 250/70 GX
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
6.334,00 lei| Greutate | 26 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 27 × 24 cm |
| Alimentare | 230VAC, 24V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Direct |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 24V |
| Voltaj baterie | 24V |
| Voltaj intrare | 24V |
| Brand | Victron |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














