Stare stoc
Putere invertor
Producător
Capacitate stocare
Putere invertor
- 10000VA/6400W (1)
- 10000VA/8000W (1)
- 1200VA/1000W (4)
- 1200VA/2200W (2)
- 15000VA/12000W (2)
- 1600VA/1300W (5)
- 2000VA/1600W (10)
- 250VA/400W (3)
- 3000VA/2400W (19)
- 3000VA/2500W (1)
- 375VA/700W (3)
- 5000VA/4000W (14)
- 500VA/430W (3)
- 500VA/900W (3)
- 8000VA/6400W (3)
- 800VA/1500W (2)
- 800VA/700W (3)
- 800W (1)
BMV-700H 70-350 VDC, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
2.681,30 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | Victron |
BMV-710H Smart, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
2.805,20 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | Victron |
Cerbo GX MK2, Victron Energy
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
1.313,40 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 7 × 15 × 4 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate |
Ekrano GX, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
2.983,70 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 18 × 3 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate |
Senzor de temperatura BMV-702 Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
163,60 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | Victron |
Senzor de temperatura, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
109,10 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 13 × 12 × 4 cm |
| Brand | Victron |
SmartShunt 1000A/50mV IP65, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
877,30 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | Victron |
SmartShunt 1000A/50mV, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
877,30 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | Victron |
SmartShunt 2000A/50mV IP65, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
1.194,50 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | Victron |
SmartShunt 2000A/50mV, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
1.194,50 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | Victron |
SmartShunt 500A/50mV IP65, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
530,40 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | Victron |
SmartShunt 500A/50mV, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
În stoc
530,40 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | Victron |
Touch 50 GX sistem de montare pe perete, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
79,30 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 7 × 15 × 4 cm |
| Brand | Victron |
Touch 50 GX, Victron Energy
Evaluat la 5.00 din 5
Disponibil la comandă
1.164,70 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 7 × 15 × 4 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate |
Touch 70 GX sistem de montare pe perete, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
109,10 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 7 × 15 × 4 cm |
| Brand | Victron |
Touch GX 70 flush, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
1.913,10 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 18 × 1 cm |
| Brand | Victron |
Touch GX 70, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
1.714,90 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2 × 11 × 17 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate |
Touch GX adaptor pentru CCGX cut-out, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
128,90 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 7 × 15 × 4 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate |
Venus-GX, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
941,70 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4 × 14 × 9 cm |
| Brand | Victron |
| Capacitate |
Invertor 12V 1200VA Victron Energy MultiPlus 12/1200/50-16
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
2.577,20 lei| Greutate | 8,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 25 × 10 cm |
| Alimentare | 12V, 230VAC |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 12V |
| Voltaj baterie | 12V |
| Voltaj intrare | 12V |
| Putere invertor | 1200VA/1000W |
| Brand | Victron |
Invertor 12V 1200VA Victron Energy Phoenix C 12/1200
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
2.071,70 lei| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 21 × 11 cm |
| Alimentare | 12V, 230VAC |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 12V |
| Voltaj baterie | 12V |
| Voltaj intrare | 12V |
| Putere invertor | 1200VA/1000W |
| Brand | Victron |
Invertor 12V 1600VA Victron Energy Phoenix 12/1600 Smart
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
2.844,90 lei| Greutate | 12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 21 × 12 cm |
| Alimentare | 12V, 230VAC |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 12V |
| Voltaj baterie | 12V |
| Voltaj intrare | 12V |
| Putere invertor | 1600VA/1300W |
| Brand | Victron |
Invertor 12V 2000VA Victron Energy Phoenix 12/2000 Smart
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
3.221,50 lei| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 21 × 12 cm |
| Alimentare | 12V, 230VAC |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 12V |
| Voltaj baterie | 12V |
| Voltaj intrare | 12V |
| Putere invertor | 2000VA/1600W |
| Brand | Victron |
Invertor 12V 250VA Victron Energy Phoenix 12V 250VA Schuko
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
461,00 lei| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 8 × 16 × 26 cm |
| Alimentare | 12V, 230VAC |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 12V |
| Voltaj baterie | 12V |
| Voltaj intrare | 12V |
| Putere invertor | 250VA/400W |
| Brand | Victron |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














