Invertor DEYE Hibrid 10kW Trifazat SUN-10K-SG01HP3-EU-AM2
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
7.471,00 lei| Greutate | 30,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 23 × 63 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 50A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 10KW |
| Putere PV Max | 20000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 25kW Trifazat SUN-25K-SG01HP3-EU-AM2
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10.641,00 lei| Greutate | 30,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 23 × 63 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 50A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 25KW |
| Putere PV Max | 32000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 30kW Trifazat SUN-30K-SG02HP3-EU-AM3
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16.988,00 lei| Greutate | 80 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 90 × 30 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 100A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 30KW |
| Putere PV Max | 39000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 40kW Trifazat SUN-40K-SG01HP3-EU-BM4
Evaluat la 0 din 5
În stoc
22.552,00 lei| Greutate | 80 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 90 × 30 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 100A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 40KW |
| Putere PV Max | 52000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 50kW Trifazat SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
25.074,00 lei| Greutate | 80 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 90 × 30 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 100A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 50KW |
| Putere PV Max | 65000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 80kW Trifazat SUN-80K-SG02HP3-EU HV
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
37.564,00 lei| Greutate | 97,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60,6 × 72,7 × 31,4 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 160A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 80KW |
| Putere PV Max | 160000W |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Kit Acumulatori High Voltage 61.44kWh, BOS-G GE F60, IP65, Deye
Evaluat la 0 din 5
În stoc
94.971,00 lei| Greutate | 1097 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 73,5 × 104,5 × 223,5 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS485, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 100A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 50KW |
| Putere PV Max | 65000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Voltaj baterie | 160-800V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE 50kW + Stocare 61.44kWh HV Oliter, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
108.537,00 lei| Greutate | 633 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 58 × 58,4 × 216,2 cm |
| Conexiune | BMS-Can |
| Curent maxim incarcare DC | 100A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 50KW |
| Putere PV Max | 65000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Voltaj baterie | 556.8-681.6V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE 50kW + Stocare 61.44kWh LiFePo4 BOS-G
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
117.336,70 lei| Greutate | 700 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 58,9 × 59 × 224 cm |
| Conexiune | RS232, RS485, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 240A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 50KW |
| Putere PV Max | 65000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Voltaj baterie | 160-800V |
| Acumulatori acceptati | Gel, Litiu, Plumb-Acid |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Ongrid 100kW Prosumator SUN-100K-G03
Evaluat la 0 din 5
În stoc
20.899,00 lei| Greutate | 81 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 83 × 52 × 32 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 100KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor DEYE Ongrid 50kW Prosumator SUN-50K-G03
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
10.851,00 lei| Greutate | 45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 64 × 53 × 30 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 50KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor DEYE Ongrid 10kW Prosumator SUN-10K-G03
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.019,00 lei| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 47 × 18 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 10KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor DEYE Ongrid 15kW Prosumator SUN-15K-G03
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
4.968,00 lei| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 34 × 47 × 20 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 15KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor DEYE Ongrid 20kW Prosumator SUN-20K-G04
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
5.627,00 lei| Greutate | 23 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 58 × 22 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 20KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor DEYE Ongrid 30kW Prosumator SUN-30K-G04
Evaluat la 0 din 5
În stoc
7.234,00 lei| Greutate | 23 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 58 × 22 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 30KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor DEYE Ongrid 3kW Prosumator SUN-3K-G04P1-EU-AM1
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.949,00 lei| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 28 × 31 × 18,4 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Putere | 3KW |
Invertor DEYE Ongrid 5kW Prosumator SUN-5K-G
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
2.785,03 lei| Greutate | 8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 33 × 19 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Putere | 5KW |
Invertor DEYE Ongrid 5kW Prosumator SUN-5K-G06P3
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
3.429,69 lei| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 47 × 18 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Putere | 5KW |
Invertor DEYE Ongrid 60kW Prosumator SUN-60K-G03
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11.253,00 lei| Greutate | 60 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 58 × 30 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 60KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor DEYE Ongrid 6kW Prosumator SUN-6K-G
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
2.897,90 lei| Greutate | 8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 33 × 19 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Putere | 6KW |
Invertor DEYE Ongrid 6kW Prosumator SUN-6K-G06P3
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
3.484,60 lei| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 47 × 18 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Putere | 6KW |
Invertor DEYE Ongrid 70kW Prosumator SUN-70K-G
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
17.590,76 lei| Greutate | 60 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 58 × 30 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 70KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor DEYE Ongrid 80kW Prosumator SUN-80K-G
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
19.675,21 lei| Greutate | 60 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 58 × 30 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 80KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor DEYE Ongrid 8kW Prosumator SUN-8K-G
Evaluat la 5.00 din 5
Stoc epuizat
2.699,00 lei| Greutate | 15,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 41 × 20 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Putere | 8KW |














