Invertor DEYE 12kW + Stocare 20.48kWh, AI-W5.1-12P3-EU-B
În stoc
În stoc
✅ Injectie in reteaua nationala (EN50549-1)
✅ Display color + Touchscreen
✅ Port comunicatie CAN
✅ Functie paralel
✅ Conexiune generator sau directionare surplus din PV
✅ Intrare de 15600W de la panouri
✅ Putere iesire 12kW Trifazat
✅ Garantie 10 ani
Descarca fisa tehnica invertor 12kw
Descarca fisa tehnica All in One
Descarca certificat conformitate
Ești instalator ?
Ridicare personală
Luni - Vineri
Livrare prin curier
Livrare paletizată
2-3 zile
Metode de plată
Descriere produs
Invertorul DEYE 12kW cu Stocare 20.48kWh, AI-W5.1-12P3-EU-B este soluția ideală pentru gestionarea eficientă a energiei atât pentru locuințe, cât și pentru afaceri. Acest sistem All-in-One combină un invertor hibrid trifazat de 12 kW cu o capacitate de stocare scalabilă de 20.48 kWh, oferind o soluție robustă și flexibilă pentru nevoile tale energetice.
Caracteristici Cheie:
Design All-in-One: Include un invertor hibrid trifazat de 12 kW și o baterie modulară și scalabilă de 20.48 kWh.
Specificații Tehnice:
- Putere nominală de ieșire / Putere UPS: 12,000 W
- Frecvența și tensiunea de ieșire AC: 50/60 Hz; 3L/N/PE 220/380, 230/400 Vac (trifazat)
- Tensiunea de operare a bateriei: 43.2 V până la 57.6 V