Afișez toate cele 6 rezultate
20W LED Designer Lampă de Masă cu Stecher EU + Întrerupător Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1840 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Designer Lampă de Masă cu Stecher EU + Întrerupător Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1840 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Lamă de Birou E27 Întrerupător Bronz Roșu
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,2 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Roșu |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de birou flexibilă & Slim de 6.5W LED 3 în 1 Albă
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,9 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 6.5W |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de masă comutator E27 Galben
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 2,06 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Galben |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de masă comutator E27 Verde
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 2,06 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP20 |
Termovoltaice
